NB! Esimene tund toimub oktoobris!
Ring avatakse 8 õpilasega.

Prantsuse keelt kõneleb emakeelena umbes 110 miljonit inimest. Lisaks Prantsusmaale on see Haiti riigikeel ja üks riigikeeli Belgias, Šveitsis, Luksemburgis, Kanadas ja mitmetes Aafrika riikides. Tutvu mitmekülgse prantsuskeelse kultuuri, muusika ja kommetega. Avasta enda jaoks prantsuse keele lihtsus ja võlu ning Sinu järgmine reis Prantsusmaale on hoopis meeldejäävam.

Tegevused: prantsuse keele õpetus algajatele

Õpetaja: Ethel Lillemägi
Kontakt: 55600520; ethel_lillemagi@hotmail.com

kolmapäeval, kell 17.30 – 20.00
Toimumiskoht: ruum nr.

Õppetasu: 38,- eur kuus (3 akadeemilist tundi nädalas)
NB! Kasutatav õppematerjal kogu õppeaastaks (õpik+töövihik) maksumusega: 34,- eur

Koolitaja: Ethel Lillemägi

Olen õppinud prantsuse keelt alates esimesest klassist ning lõpetanud Tallinna Ülikoolis prantsuse keele ja kultuuri eriala cum laude. Praegu kirjutan samal erialal magistritööd. Viimased seitse aastat olen tegelenud raamatute tõlkimisega – vaimustav tegevus, mis arendab ühtaegu nii keelt kui ka silmaringi. Vestlusoskust on aidanud hoida värskena visiidid Prantsusmaale ja prantsuse keele õpetamine, samuti täiendkursused Prantsuse Instituudis Tallinnas. Lisaks prantsuse keelele olen õppinud mitmeid muidki keeli – usun, et iga keel avab uue maailma ning muudab elu rikkamaks. Kohtumiseni tunnis!