NB! Esimene tund toimub . septembril Laagri Kooli II korruse rõdul!
Trennidesse on oodatud kõik tantsuhuvilised lapsed.

Ring avatakse 8.õpilasega.

Minu Tantsukool – MyDance on täiendanud oma tantsutreeningute stiilipagasit uue ja põneva treeninggrupiga CheerPower.

Grupp on loodud 13-16 aastastele säravatele tüdrukutele, kellele meeldib palju esineda ning kes tunnevad huvi cheerleadingu vastu. Treeningus pööratakse suurt tähelepanu lavalisele liikumisele, painduvusele ning energilistele tantsukavadele.

Treeningute eesmärgiks on lisaks eneseväljenduse viisi pakkumisele ka ideaalse rütmitunnetuse arendamine ning meeskonnatöö olulisuse tundma õppimine läbi erinevate kombinatsioonide ning koreograafia.
CheerPower ootab endaga liituma kõiki tantsujanulisi 13-16 aastaseid tüdrukuid, kellele meeldib laval palju naeratada ning ennast aktiivsete treeningutega proovile panna.

Treener: Angela Aavik, angela@minutantsukool.ee
Toimumiskoht: tunnid toimuvad Laagri Kooli II korruse rõdul
Vanuserühm: 13-16 aastased noored (7.-9. klassidele)
Toimumisajad:
Teisipäeval, kell 17.30 – 18.30