Teatriring “STUUDIO”

NB! I rühma (7-9aastased) esimese tunni toimumise kuupäev on veel täpsustamisel!
Otsime õpetajat!

NB! II rühma (10-16aastased) esimene näidistund toimub 19.septembril kell 17.30 Laagri Kooli aulas!

Teatriringi eesmärgiks on loova, intelligentse, elava kujutlusvõimega, julge ja iseseisva isiksuse kujunemisele kaasa aitamine.
Teatriring „Stuudio“ ootab kõiki suuremaid ja väiksemaid teatrihuvilisi enda ridadesse. „Stuudios“ õpime tundma ennast ja arendame endi loovust näitlejatreeningu elementide kaudu. Pöörame tähelepanu sõna- ja väljenduskunsti alustele, näitlejatööle, ümberkehastumisele läbi erinevate põnevate mängude, lavalisele liikumisele ja kõnetehnikale. Teeme tähelepanu-, kujutluse-, fantaasia- ja suhtlemisharjutusi.
Kindlasti oled kunagi näinud mõnd näitlejat laval, kinos või teleekraanil ning mõelnud, et kuidas see kõik käib? Siin on võimalus…

Teatriringi tegemistest:
Kontrolltöö
Huvitav inimene

OSALEJAD: Oodatud on kõik teatrihuvilised koolinoored! Teatriringi õppetöö toimub kahes vanusegrupis: 7 – 10 a. ja 10 – 16 a.
JUHENDAJA: Kristo Veinberg
KONTAKT: kristo.veinberg@gmail.com , 52 80 290
KUUTASU: 22 €
TUNNID TOIMUVAD:
I RÜHM – teisipäeval, kell 16.00-17.30 (7.-9 aastased) – NB! I rühma esimese tunni toimumise kuupäev on veel täpsustamisel! Otsime õpetajat!
II RÜHM – teisipäeval, kell 17.30-19.00 (10.-16 aastased)

TOIMUMISKOHT: Laagri Kooli aulas
VÄLJUNDID: tundide tulemiga jõuame ka lavadele ning ideaalis külastame ka kooliteatrifestivali.