NB! Esimene treeningtund toimub 10.septembril 2018!

Treeningrühm avatakse 10 õpilasega.

TAEKWONDOKOOL – traditsioonilised Lõuna-Korea võitluskunstid.

Taekwondokool ootab poisse ja tüdrukuid treeningutele!

Mis on taekwondo?
Taekwondo on võitluskunst, mis loodi üle kahe tuhande aasta tagasi ja on üks vähetsest võitlusaladest, mis kuulub olümpiamängude spordialade hulka.
Taekwondo peamine eesmärk on õigluse, tarkuse ja usalduse jõuga soodustada parema ühiskonna loomist, kus valitseb rahu ja harmoonia.
Taekwondo filosoofia ütleb ka, et mitte ükski inimene või inimeste grupp ei tohiks taekwondod kasutada egoistlike või julmade eesmärkide saavutamiseks.
Just tänu liigse vägivalla puudumisele on taekwondo võetud ka olümpiamängude kavasse.

Taekwondokooli õppekava eesmärgid:

Kahevõitlusalad tõstavad inimese füüsilist ja vaimset töövõimet, tugevdavad tervist, pakuvad häid võimalusi esteetiliseks, eetiliseks ja sotsiaalseks arendamiseks.

Taekwondokooli õppekava on suunatud lastele ja noortele vanuses 7 kuni 18 aastat eesmärkidega:

• tervise tugevdamine ja igakülgne kehaline arendamine
  • liikumissoovi ja –rõõmu tekitamine ning säilitamine
  • sportlike oskuste, vilumuste ja teadmiste õpetamine
  • vastastikuse lugupidamise kasvatamine “fair play” ehk ausa mängu ideede vaimus
  • sporditraditsioonide järjepidevuse tagamine
  • vabatahtliku spordiliikumise arengu innustamine

Õpilaste edukuse hindamisel on Taekwondokooli kasutusel vööeksamid ja füüsilised testid. Vööeksamid toimuvad üks korda aastas ning nende sisu on paika pandud Taekwondokooli vööprogrammidega. Hinnatakse õpilaste tehnilist taset, asendite ja tehnikate korrektsust, reaktsiooni jm taekwondo iseloomulikke oskusi ning teadmisi.

Võistluste korraldamine ja nendest osavõtt.
Kõik Taekwondokooli õpilased saavad osa võtta klubi ja piirkondlikest võistlustest. Edukamad õpilased saavad osa võtta Eesti noorte ja täiskasvanute meistrivõistlustest ning võimaluse korral ka rahvusvahelistest võistlustest.

Normid Taekwondokooli lõpetamiseks.
Taekwondokooli lõpetanuks loetakse õpilased, kes on läbinud algettevalmistuse ja õppetreeningastme täies mahus ning edukalt sooritanud nõutaval tasemel vööeksamid.
Taekwondokooli lõpetajale antakse sellekohane tunnistus, kuhu on märgitud õppimise aeg, omandatud teadmiste, oskuste ja meisterlikkuse tase.

Treenerid: Virko Raagmets ja Aleksandr Galaktionov
: virkor@icloud.com , 56633883 ja 5145387
Vanuserühm: 1. – 9. klass

Treener Aleksandr Galaktionov

Meie treener on tegelenud Taekwondoga alates 6. aastast. Esimese treeneri kogemuse sai ta juba 15-aastaselt abistades oma treenerit ning praeguseks omab ta 3. kategooria treeneri taset. Lugematu arv on osaletud ja võidetud erinevaid rahvusvahelisi turniire mille hulgas on Aleksandr saavutanud 5. koha nii Maailma kui ka Euroopa Meistrivõistlustel, lisaks 9. koha universiaadil. Täna on ta Baltimaade, Põhjamaade ja Eesti meister. Edasiseks on meie treeneri eesmärgiks pürgida Olümpiamängudele!

Esmaspäeval, 16.00 – 17.00 (peeglisaal)
Reedel, 14.30 – 15.30 (peeglisaal)

Toimumiskoht:
Treeningud toimuvad Laagri Kooli II korruse peeglisaalis.

30,- eurot (2x nädalas) kuus
24,- eurot (1x nädalas) kuus