NB! Esimene näidistund toimub kõikidele huvilistele 4.septembril kell 15.00 – 16.00.
Alates 6.septembrist toimuvad tantsutunnid tunniplaani alusel!

Trennidesse on oodatud ka kõik uued tantsuhuvilised lapsed!
Ring (rühm) avatakse 10 õpilasega.
Tegevused: erinevad tantsustiilid: latiino, funky, disko, breik jne; liikuvuse arendamine, kehakool, akrobaatika, esinemispraktika, lavakogemus
Õpetaja: Merle Kaare
: 5016070, merle.kaare@gmail.com
Meie sõbrad: www.carolinatantsustuudio.ee
Toimumiskoht: Laagri Kooli aula
Edasijõudnute rühm (1.-4. klass)
Esmaspäeval, kell 15.30 – 16.30
Kolmapäeval, kell 15.30 – 16.30

Õppetasu: 35,- eur kuus

Väljundid: tantsulise liikumistarbe rahuldamine ja esinemised kooliüritustel, üle-eestiline Playbox, tantsulaager, Koolitants 2018, sõpruskohtumised ja ühisesinemised, esinemised Veskitammi Kultuurikeskuses erinevatel üritustel, rühmasisesed võistlused, esinemised IDO rahvusvahelistel võistlustel, Eesti Koolispordi Liidu korraldatavatel võistlustel, RISING STER-playback show, võimlemisfestival Gymnafest, võimlemisvõistlus Kauni rühiga ellu, CAROLINA kevadkontsert, Suur võimlemisgala Kalevi staadionil.

NB! Õppemaks kuulub koolituskulude alla