Showtants (Minu Tantsukool)

NB! Esimene tund toimub 4.septembril!
Trennidesse on oodatud ka kõik uued tantsuhuvilised lapsed.

Ring avatakse 8.õpilasega.

Minu Tantsukooli treeninggrupid on mõeldud kõikidele poistele ja tüdrukutele vanuses 7-14 ning on loodud eesmärgiga pakkuda lastele võimalikult mitmekesiseid, põnevaid ning tantsuoksust arendavaid showtantsu treeninguid. Meie treeninggrupid on jaotatud kahte vanuseklassi – I-III klassi tantsulapsed ning IV-VII klassi noored. See tagab eakohaste treeningute läbiviimise ning paneb aluse grupi ühtlasele tasemele. Treeningu kestvus on 60 minutit.

Treeninggruppidel on alati väga kirevad õppeaastad, kuna kogu aasta vältel käiakse palju esinemas, lustitakse linnalaagrites ning suvel mõnuletakse ühes suures tantsumullis Minu Tantsukooli suvelaagris. Kõige olulisemad esinemised leiavad aset kahel korral aastas – MINU JÕULUD jõulukontserdil ning MINU KEVAD kevadkontserdil. Samuti toob palju põnevust laste lemmik linnalaager Tantsupalavik.

Minu Tantsukooli treeninggrupiga liitumisel pole tähtis varasem tantsukogemus või ideaalne painduvus, koos hakkame neid oskusi arendama, seega ootame kõiki uudistama meie põnevat tantsumaailma.

Treeninguid viib läbi Minu Tantsukool.

Toimumisajad:
Treeningud toimuvad kaks korda nädalas.
Noorem rühm 1.-3.klass.
Esmaspäeval, kell 14.00 – 15.00 (peeglisaalis)
Kolmapäeval, kell 14.00 – 15.00 (peeglisaalis)

Vanem rühm 4.-8.klass.
Esmaspäeval, kell 15.00 – 16.00 (peeglisaalis)
Kolmapäeval, kell 15.00 – 16.00 (peeglisaalis)

Treener: Katariina Remmelgas
Kontakt: katariina@minutantsukool.ee , www.minutantsukool.ee
Toimumiskoht: Laagri Kooli teise korruse rõdu peeglisaalis.

Õppetasu: 35,- eur kuus

TULE MEIEGA TANTSIMA!