Ringid

Laagri Huvialakoolis tegutsevad huvialaringid nii mudilastele, noortele ja täiskasvanutele. Laagri Huvialakoolis saab tegeleda paljude huvialadega spordi, kunsti, käsitöö, tantsu, male, kabe, teatri, filminduse, laulu, muusika ning keeleõppe valdkonnas.

Õppetasud 2017/2018 õppeaastal
2017/18. õppeaasta koolivaheajad
1) I vaheaeg 21. oktoober 2017. a kuni 29. oktoober 2017. a;
2) II vaheaeg 23. detsember 2017. a kuni 7. jaanuar 2018. a;
3) III vaheaeg 24. veebruar 2018. a kuni 4. märts 2018. a;
4) IV vaheaeg 21. aprill 2018. a kuni 1. mai 2018. a;
5) V vaheaeg (v.a lõpuklassid) 12. juuni 2018. a kuni 31. august 2018. a.

Õpilaste vastuvõtt Laagri Huvialakooli huviringidesse.

Huviringidesse saab registreeruda internetis e-aadressil www.laagrihuvialakool.ee .

Selleks, et huviringiga liituda, tuleb täita internetipõhine registreerumise ankeet ja leping ning allkirjastada see kas digitaalselt või paberkandjal.

Kui teil digiallkirjastamiseks võimalus puudub, täitke avaldus ja leping (kahes eksemplaris), printige välja, allkirjastage ja tooge või saatke lihtkirjaga Laagri Huvialakooli (Veskitammi 22, Laagri, Saue vald).

Kui avaldus on jõudnud Laagri Huvialakooli, saadame teile elektrooniliselt vastuse.

Kui peale avalduse esitamist ei ole õpetaja teiega ühendust võtnud, siis tuleb minna otse huviringi tundi. Tundide toimumise aegu saate vaadata Laagri Huvialakooli kodulehelt tunniplaani alt.

Juhul, kui te ei ole avaldust esitanud, kuid soovite ringi töös osaleda, tuleb samuti minna otse huviringi tundi ning esitada dokumendid õpetajale.

Arve koostamine ja edastamine
Kui leping täidetakse hiljemalt 20.septembriks, siis septembrikuu arve edastatakse hiljemalt 5.oktoobril.
Kui leping täidetakse 21.septembrist kuni 1.novembrini, siis edastatakse kahe kuu arve (september ja oktoober) hiljemalt 5.novembril.
Alates novembrikuust edastatakse arved ühe kuu kaupa järgneva kuu 5-ndaks kuupäevaks.

Kuna huviringi kohtade arv on piiratud ja komplekteerimine toimub õppeaasta alguses, siis õppekoht on teile garanteeritud pärast huvikoolt poolt lepingu allkirjastamist.

Septembrikuuks sisestatud planeeritud tunniplaan võib muutuda vastavalt huviringide komplekteerimisele.