• Kui elektrooniline ankeet on täidetud, siis tuleb leping oma arvutisse alla laadida (kollane kast “laadi alla leping”). Vajalik on lepingufail avada või koheselt salvestada oma arvutisse.
  • Kui leping on oma arvutisse alla laaditud ja lepingufail avatud, siis veendu lepingu “PDF fail” andmete õigsuses ning salvesta leping oma arvutisse.
  • NB! Allalaaditud lepingu nime ei tohi muuta ning üleslaadimisel peab olema lepingu nimi sama, mis oli allalaadimisel.
  • Digiallkirjasta leping ning laadi leping “bdoc või asice failina” kodulehekülje kaudu üles.

NB! Õppuri esindajal ja Õppuril on soovituslik registreerida ennast Laagri Huvialakooli stuudiumi (e-päevik) kasutajaks ja taotleda endale huvikooli stuudiumi kasutajakonto aadressil  https://laagrihuvialakool.ope.ee/auth . Huvikooli õppetöö infovahetus toimub õpetaja, lapsevanema, lapse ja huvikooli vahel huvikooli stuudiumi keskkonnas.

Arve koostamine ja edastamine

Septembri- ja oktoobrikuu arve edastatakse ühel arvel koos hiljemalt 5.novembril.

Alates detsembrikuust edastatakse arved ühe kuu kaupa järgneva kuu 5-ndaks kuupäevaks.

• Date Format: DD slash MM slash YYYY
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Laadi üles allkirjastatud leping