Põnev kabeturniir Laagri Koolis

Laagri Koolis toimus juba teist korda Laagri Kooli lahtised MV 64-ruudulises kabes. Turniiril osales 37 last, mis on  hea tulemus. Turniiri eestvedaja Laagri Huvialakooli kabe huviringi õpetaja Heinar Jahu andis turniirile hinnanguks “väga hea”. Märkimist väärib ka eelkooliealiste laste aktiivne osavõtt. Turniiril osalesid erivanuses tüdrukud ja poisid, seega saame järeldada, et kabega tegeletakse väga aktiivselt huviringi baasil juba ka lasteaedades ja kabemäng pakub huvi paljudele lastele. Märkimist väärib ka väga aktiivne huvi ja osavõtt eelkooliealiste laste osas. Turniiril oli välja pandud hulga ahvatlevaid auhindu, samuti premeerisid turniiri korraldajad kõiki osalejaid šokolaadiga, diplomiga ja igas arvestuse anti välja esimesele kohale karikas ja esimesele kolmele säravad medalid. Lisaks kostitati turniiri korraldajate poolt kõiki osalejaid ja nende vanemaid maitsva tordi, kringli, morsi ja kohviga.
Laagri Kooli arvestuses ja üldarvestuses saavutas kabeturniiril:

Laagri Kooli arvestus – tüdrukud, sünniaasta 2001 ja hiljem

1. Kristina Katarina Kaljumäe   Laagri Kool                6 punkti
  2. Angelika Švedova                     Laagri Kool                4 punkti
  3. Marjam El Mofty                      Laagri Kool                2 punkti

Laagri Kooli arvestuses – nooremad poisid

1. Marten Rahno  Laagri Kool                4 punkti
2. Holger Raig      Laagri Kool                2 punkti
3.

Täname toetuse eest Laagri Kooli lapsevanemat Meelis Saaresalu.

Laagri Kooli kabeturniir tulemused