Nimi Meil Huviring
1. Andrus Mitt AndrusMitt@hotmail.com Jalgpall (JK Laagri HK)
2. Ants Soosõrv asoosyrv@hotmail.com Mõttemängud (rendzu, gomoku)
3. Ardo Pärna ardo.parna@gmail.com  Lennumodellism / UUS
4. Astra Põder astra@veskitammila.ee Astra Laulustuudio “Väike Solist”
5. Eha Lilienthal eha.lilienthal@laagrik.edu.ee Ujumine kooliealised lapsed
6. Elina Lill elina@minutantsukool.ee  Hi-hop (Minu Tantsukool )
7. Gerli Laugen gerli@minutantsukool.ee  Showtants (Nõlvaku Lasteaed) Minu Tantsukool
8. Gerli Laugen gerli@minutantsukool.ee  Showtants (Tuleviku Lasteaed) Minu Tantsukool
9. Gerli Laugen gerli@minutantsukool.ee  Showtants (Kasekese Lasteaed) Minu Tantsukool
10. Grete Õunap grete@minutantsukool.ee Hi-hop (Minu Tantsukool )
11. Heinar Jahu heinar.jahu@gmail.com Kabe
12. Irja Kändler irja.kandler@laagrik.edu.ee  Keraamika, portselani maal, skulptuur
13. Jaana Tooming jaana.tooming@laagrik.edu.ee Eelkool
14. Janar Soidla janar.soidla@laagrik.edu.ee Puutööring tüdrukutele ja poistele
15. Joosep Voolmaa joosep.voolmaa@gmail.com  Trummiring
16. Juss Kaarepere jusskaarepere@gmail.com Kitarr
17. Kairi Jaaksaar kairi.jaaksaar@laagrik.edu.ee Teadus- ja loodusring “Miks”
18. Karis Ross karistaran@gmail.com Kundalini jooga (täiskasvanud), lastejooga
19. Karis Ross karistaran@gmail.com Lastejooga / Veskitammi Lasteaed
20. Karl Erik Glück  KarlEGlyck@gmail.com Korvpall / SK Rim/TTÜ KK
21. Katariina Remmelgas katariina@minutantsukool.ee Showtants (Minu Tantsukool)
22. Katrin Jõeste katrin.joeste@laagrik.edu.ee Eelkool
23. Keiu Kuresaar keiu.kuresaar@gmail.com Keiu kunstistuudio / UUS
24. Kristi Bauman kristib848@gmail.com Kaunite kunstide muinasjutukamber
25. Leili Meijel leili@laagrik.edu.ee Ujumine 5.-6a. ja kooliealiste ujumine
26. Lia Trummer lia.trummer@laagrik.edu.ee Klaver, akordion
27. Liisu Krass liisu.krass@gmail.com Teatriring “STUUDIO”
28. Mai Pitsner mai.pitsner@gmail.com  Robootika
29. Maire Kinkar maire.kinkar@laagrik.edu.ee Eelkool
30. Mait Pinsel pinselmait@gmail.com 3D modelleerimine / UUS
31. Mait Pinsel pinselmait@gmail.com Elektroonika, robootika ja programmeerimine
32. Mare Kaljuste mare.kaljuste@laagrik.edu.ee  Matemaatikakursus (9.klassid)
33. Margit Alesmaa margity@gmail.com Moedisain
34. Marju Niinepuu marju@veskitammila.ee Ujumine 5.-6a.
35. Martin Salong martin.salong@gag.ee  Kergejõustik
36. Merike Raudmann merike@laagrik.edu.ee Eelkool, inglise keel (1.klassid)
37. Merike Raudmann merike@laagrik.edu.ee Inglise keel (eelkooliealised), väikekool
38. Merit Illak merit@partnerakro.ee Akrobaatika
39. Merle Kaare merlekaare@hot.ee Ballett (eelkooliealised)
40. Merle Kaare merlekaare@hot.ee Showtants ja akrobaatika Carolina Laagri (1.-2.klass)
41. Merle Kaare merlekaare@hot.ee Showtants ja akrobaatika Carolina Laagri (3.-4.klass)
42. Piret Karus piret.karus@kivimae.ee Kergejõustik
43. Piret Puusta piret@minimuusikal.ee Laulustuudio
44. Priit Dello priit.dello@gmail.com Võitluskunstid BUDOKOOL
45. Rainer Raud rainerraud@gmail.com Male
46. Reimo Luht reimo@lauajalgpall.ee Korvpall / SK Rim/TTÜ KK
47. Riina Belousov riina.belousov@laagrik.edu.ee Eelkool
48. Risto Kals kals@hctallinn.ee Käsipall / HC Tallinn
49. Siiri Evard siiri.evard@laagrik.edu.ee Teadus- ja loodusring “Miks”
50. Tiina-Riin Liidres tiinariin.meijel@gmail.com Ujumine 5.-6a.
51. Urmo Timusk urmo.timusk@harjujk.ee Jalgpall (Harju)
52. Veroonika Pihelgas veroonika.pihelgas@laagrik.edu.ee  Eesti keele kursus (9.klassid)
53. Villem Tammaru villem.tammaru@gmail.com Videostuudio
54. Ülle Kruusement ylle.kruusement@gmail.com Kokanduse huviring
55. Ülle Vizgirda yllen@laagrik.edu.ee Eelkool
56. Ülle Vizgirda yllen@laagrik.edu.ee Väikekool
Sulge menüü