Nimi Meil Huviring
1. Andrus Mitt AndrusMitt@hotmail.com Jalgpall (JK Laagri HK)
2. Ants Soosõrv asoosyrv@hotmail.com Mõttemängud (rendzu, gomoku)
3. Ardo Pärna ardo.parna@gmail.com Lennumodellism
4. Astra Põder astra@veskitammila.ee Astra Laulustuudio “Väike Solist”
5. Eha Lilienthal eha.lilienthal@laagrik.edu.ee Ujumine kooliealised lapsed
6. Elina Lill elina@minutantsukool.ee  (Minu Tantsukool – My Dance)
7. Elina Melanija Tannenberg elinamelanija@minutantsukool.ee Showtants (Kasekese Lasteaed) Minu Tantsukool
8. Gerda Bergmann  gerda@minutantsukool.ee Showtants (Minu Tantsukool)
9. Gerli Laugen gerli@minutantsukool.ee  Showtants (Nõlvaku Lasteaed) Minu Tantsukool
10. Grete Õunap grete@minutantsukool.ee Hi-hop (Minu Tantsukool – My Dance)
11. Heinar Jahu heinar.jahu@gmail.com Kabe
12. Hele Kriisa hele.kriisa@laagrik.edu.ee   Eesti keele ettevalmistuskursus (9.klassid)
13. Irja Kändler irja.kandler@laagrik.edu.ee  Keraamika, portselani maal, skulptuur
14. Jaana Tooming jaana.tooming@laagrik.edu.ee Eelkool
15. Janar Soidla janar.soidla@laagrik.edu.ee Puutööring tüdrukutele ja poistele
16. Juss Kaarepere jusskaarepere@gmail.com Kitarr
17. Kaarel Raidam kaarel.raidam@gmail.com Trummiring
18. Kalmar Liiv kalmar.liiv@harjujk.ee Harju JK Laagri
19. Karis Ross karistaran@gmail.com Kundalini jooga (täiskasvanud)
20. Karis Ross karistaran@gmail.com Lastejooga
21. Karl Erik Klück KarlEGlyck@gmail.com  Korvpall TTÜ KK/SK RIM
22. Katrin Jõeste katrin.joeste@laagrik.edu.ee Eelkool
23. Keiu Kuresaar keiu.kuresaar@gmail.com Keiu kunstistuudio / UUS
24. Kelli Kibar kellikibar.kk@gmail.com Laulustuudio “POP/JAZZ/LAUL” / UUS
25. Kristi Bauman kristib848@gmail.com Eelkool
26. Leili Meijel leili@laagrik.edu.ee Ujumine 5-6a
27. Lia Trummer lia.trummer@laagrik.edu.ee Klaver, akordion
28. Liina Valner liina.valner67@gmail.com Laste- ja noorte äriõpe / UUS
29. Liisu Krass liisu.krass@gmail.com Teatriring “STUUDIO”
30. Mai Pitsner mai.pitsner@gmail.com  Robootika
31. Mait Pinsel pinselmait@gmail.com 3D modelleerimine / UUS
32. Mait Pinsel pinselmait@gmail.com Elektroonika, robootika ja programmeerimine
33. Mare Kaljuste mare.kaljuste@laagrik.edu.ee Matemaatika ettevalmistuskursus (9.klassid)
34. Margit Alesmaa margity@gmail.com Moedisain
35. Mari-Epp Kuusmaa mari.kuusmaa@mail.ee  Lilleseade
36. Marje Mägi marje@laagriujula.ee  Ujumine kooliealised lapsed
37. Marju Niinepuu marju@veskitammila.ee Ujumine 5-6 eelkooliealised
38. Martin Salong martin.salong@gag.ee Kergejõustik
39. Merike Raudmann merike@laagrik.edu.ee Eelkool, inglise keel (1.klassid), väikekool
40. Merit Illak merit@partnerakro.ee Akrobaatika
41. Merle Kaare merlekaare@hot.ee Ballett eelkooliealised
42. Merle Kaare merle.kaare@hot.ee Showtants ja akrobaatika (1.-2.klass)
43. Merle Kaare merle.kaare@hot.ee Showtants ja akrobaatika (3.-5.klass)
44. Piret Puusta piret@minimuusikal.ee Laulustuudio
45. Priit Dello priit.dello@gmail.com Võitluskunstid BUDOKOOL
46. Rainer Raud rainerraud@gmail.com Male
47. Rando Oja rando.oja@gmail.com Bändiring /UUS
48. Reimo Luht reimo@lauajalgpall.ee Korvpall TTÜ KK/SK RIM
49. Risto Kals kals@hctallinn.ee Käsipall / HC Tallinn
50. Robert Larionov elina@minutantsukool.ee  Hi-hop (Minu Tantsukool – My Dance)
51. Tarmo Kivisilla tarmokivisilla@gmail.com Torupilliring
52. Terje Koll terje.koll@laagrik.edu.ee Matemaatika ettevalmistuskursus (9.klassid)
53. täpsustamisel täpsustamisel Kergejõustik
54. täpsustamisel täpsustamisel Kardiring / UUS
55. Urmo Timusk urmo.timusk@harjujk.ee Harju JK Laagri
56. Villem Tammaru villem.tammaru@gmail.com Videostuudio
57. Virko Raagmets virkor@icloud.com  Taekwondokool / UUS
58. Ülle Kruusement ylle.kruusement@gmail.com Kokanduse huviring
59. Ülle Kõnd ulle.kond@gmail.com Kodukultuuriring / UUS
60. Ülle Vizgirda yllen@laagrik.edu.ee Eelkool, maalimine, meisterdamine
61. Ülle Vizgirda yllen@laagrik.edu.ee Väikekool
Sulge menüü