Top menu

Personal 2017/2018

 NimiMeilHuviring
1.Andrus MittAndrusMitt@hotmail.comJalgpall (JK Laagri HK)
2.Ants Soosõrvasoosyrv@hotmail.comMõttemängud (rendzu, gomoku)
3.Astra Põderastra@veskitammila.eeAstra Laulustuudio “Väike Solist”
4.Eha Lilienthaleha.lilienthal@laagrik.edu.eeUjumine kooliealised lapsed
5.Elina Lill elina@minutantsukool.ee Hi-hop (Minu Tantsukool )
6.Gerli Laugengerli@minutantsukool.ee Showtants (Nõlvaku Lasteaed) Minu Tantsukool
7.Gerli Laugengerli@minutantsukool.ee Showtants (Tuleviku Lasteaed) Minu Tantsukool
8.Gerli Laugengerli@minutantsukool.ee Showtants (Kasekese Lasteaed) Minu Tantsukool
9.Grete Õunapgrete@minutantsukool.eeHi-hop (Minu Tantsukool )
10.Heinar Jahuheinar.jahu@gmail.comKabe
11.Irja Kändlerirja.kandler@laagrik.edu.ee Keraamika, portselani maal, skulptuur
12.Jaana Toomingjaana.tooming@laagrik.edu.eeEelkool
13.Janar Soidlajanar.soidla@laagrik.edu.eePuutööring tüdrukutele ja poistele
14.Joosep Voolmaajoosep.voolmaa@gmail.com Trummiring
15.Juss Kaareperejusskaarepere@gmail.comKitarr
16.Kairi Jaaksaarkairi.jaaksaar@laagrik.edu.eeTeadus- ja loodusring “Miks”
17.Karis Rosskaristaran@gmail.comKundalini jooga (täiskasvanud), lastejooga
18.Karis Rosskaristaran@gmail.comLastejooga / Veskitammi Lasteaed
19.Karl Erik Glück KarlEGlyck@gmail.comKorvpall / SK Rim/TTÜ KK
20.Katariina Remmelgaskatariina@minutantsukool.eeShowtants (Minu Tantsukool)
21.Katrin Jõestekatrin.joeste@laagrik.edu.eeEelkool
22.Keiu Kuresaarkeiu.kuresaar@gmail.comKeiu kunstistuudio / UUS
23.Kristi Baumankristib848@gmail.comKaunite kunstide muinasjutukamber
24.Leili Meijelleili@laagrik.edu.eeUjumine 5.-6a. ja kooliealiste ujumine
25.Lia Trummerlia.trummer@laagrik.edu.eeKlaver, akordion
26.Liis Pokinenpokinen@gmail.comBallett (eelkooliealised)
27.Liisu Krassliisu.krass@gmail.comTeatriring “STUUDIO”
28.Mai Pitsnermai.pitsner@gmail.com Robootika
29.Maire Kinkarmaire.kinkar@laagrik.edu.eeEelkool
30.Mait Pinselpinselmait@gmail.com3D modelleerimine / UUS
31.Mait Pinselpinselmait@gmail.comElektroonika, robootika ja programmeerimine
32.Margit Alesmaamargity@gmail.comMoedisain
33.Marju Niinepuumarju@veskitammila.eeUjumine 5.-6a. 
34.Martin Salongmartin.salong@gag.ee Kergejõustik
35.Merike Raudmannmerike@laagrik.edu.eeEelkool, inglise keel (1.klassid)
36.Merike Raudmannmerike@laagrik.edu.eeInglise keel (eelkooliealised), väikekool
37.Merit Illakmerit@partnerakro.eeAkrobaatika
38.Merle Kaaremerlekaare@hot.eeShowtants ja akrobaatika Carolina Laagri (1.-2.klass)
39.Merle Kaaremerlekaare@hot.eeShowtants ja akrobaatika Carolina Laagri (3.-4.klass)
40.Piret Karuspiret.karus@kivimae.eeKergejõustik 
41.Piret Puustapiret@minimuusikal.eeLaulustuudio
42.Priit Dellopriit.dello@gmail.comVõitluskunstid BUDOKOOL
43.Rainer Raudrainerraud@gmail.comMale
44.Reimo Luhtreimo@lauajalgpall.eeKorvpall / SK Rim/TTÜ KK
45.Riina Belousovriina.belousov@laagrik.edu.eeEelkool
46.Risto Kalskals@hctallinn.eeKäsipall / HC Tallinn
47.Siiri Evardsiiri.evard@laagrik.edu.eeTeadus- ja loodusring “Miks”
48.Tiina-Riin Liidrestiinariin.meijel@gmail.comUjumine 5.-6a.
49.Urmo Timuskurmo.timusk@harjujk.eeJalgpall (Harju)
50.Villem Tammaruvillem.tammaru@gmail.comVideostuudio
51.Ülle Kruusementylle.kruusement@gmail.comKokanduse huviring
52.Ülle Vizgirdayllen@laagrik.edu.eeEelkool, maalimine, meisterdamine
53.Ülle Vizgirdayllen@laagrik.edu.eeVäikekool