Top menu

Personal 2017/2018

 NimiMeilHuviring
1.Andrus MittAndrusMitt@hotmail.comJalgpall (JK Laagri HK)
2.Ants Soosõrvasoosyrv@hotmail.comMõttemängud (rendzu, gomoku)
3.Arbo Levandi arbolevandi4@gmail.com Poiste spordiring (3-6 a.)
4.Astra Põderastra@veskitammila.eeAstra Laulustuudio “Väike Solist”
5.Eha Lilienthaleha.lilienthal@laagrik.edu.eeUjumine kooliealised lapsed
6.Elina Lill elina@minutantsukool.ee Hi-hop (Minu Tantsukool – My Dance)
7.Gerli Laugengerli@minutantsukool.ee Showtants (Nõlvaku Lasteaed) Minu Tantsukool
8.Gerli Laugengerli@minutantsukool.ee Showtants (Tuleviku Lasteaed) Minu Tantsukool
9.Gerli Laugengerli@minutantsukool.ee Showtants (Kasekese Lasteaed) Minu Tantsukool
10.Grete Õunapgrete@minutantsukool.eeVeskitammi Kultuurikeskus showtants (Minu Tantsukool)
11.Grete Õunapgrete@minutantsukool.eeVeskitammi Lasteaed showtants (Minu Tantsukool)
12.Heinar Jahuheinar.jahu@gmail.comKabe
13.  Eesti keele ettevalmistuskursus (9.klassid)
14.Indrek Drellindrek.drell@laagrik.edu.eeKergejõustik
15.Irja Kändlerirja.kandler@laagrik.edu.ee Keraamika, portselani maal, skulptuur
16.Jaana Toomingjaana.tooming@laagrik.edu.eeEelkool
17.Janar Soidlajanar.soidla@laagrik.edu.eePuutööring tüdrukutele ja poistele
18.Joosep Voolmaajoosep.voolmaa@gmail.com Trummiring
19.Juss Kaareperejusskaarepere@gmail.comKitarr
20.Kadri Tasane
kadritasane@gmail.com
Laste loomingu ring
21.Kairi Jaaksaarkairi.jaaksaar@laagrik.edu.eeTeadus- ja loodusring “Miks”
22.Karis Rosskaristaran@gmail.comKundalini jooga (täiskasvanud), lastejooga
23.Karis Rosskaristaran@gmail.comLastejooga / Veskitammi Lasteaed
24.Karl Erik Klück KarlEGlyck@gmail.comKorvpall / SK Rim/Tabasalu PK/TTÜ KK
25.Katariina Remmelgaskatariina@minutantsukool.eeShowtants (Minu Tantsukool)
26.Katrin Jõestekatrin.joeste@laagrik.edu.eeEelkool
27.Keiu Kuresaarkeiu.kuresaar@gmail.comKeiu kunstistuudio / UUS
28.Kristi Baumankristib848@gmail.comKaunite kunstide muinasjutukamber
29.Kristo Veinbergkristo.veinberg@gmail.comTeatriring “STUUDIO”
30.Leili Meijelleili@laagrik.edu.eeUjumine 5-6a. Ja kooliealiste ujumine
31.Lia Trummerlia.trummer@laagrik.edu.eeKlaver, akordion
32.Liis Pokinenpokinen@gmail.comBallett (Laagri Lasteaed, Veskitammi Lasteaed)
33.Mai Pitsnermai.pitsner@gmail.com Robootika
34.Maire Kinkarmaire.kinkar@laagrik.edu.eeEelkool
35.Mait Pinselpinselmait@gmail.com3D modelleerimine / UUS
36.Mait Pinselpinselmait@gmail.comElektroonika, robootika ja programmeerimine
37.Margit Alesmaamargity@gmail.comMoedisain
38.Marju Niinepuumarju@veskitammila.eeTüdrukute spordiring (4-7a.), ujumine 5-6
39.Merike Raudmannmerike@laagrik.edu.eeEelkool, inglise keel (1.klassid)
40.Merike Raudmannmerike@laagrik.edu.eeInglise keel (eelkooliealised), väikekool
41.Merit Illakmerit@partnerakro.eeAkrobaatika
42.Merle Kaaremerle.kaare@gmail.comShowtants (Carolina)
43.Merle Kaaremerle.kaare@gmail.comTänava- ja sporttants (Carolina)
44.Piret Karustrassa.hai@gmail.comKergejõustik 
45.Piret Puustapiret@minimuusikal.eeLaulustuudio
46.Piret Puustapiret@minimuusikal.eeLaulustuudio Minimuusikal eelkooliealiste muusikaring
47.Priit Dellopriit.dello@gmail.comVõitluskunstid BUDOKOOL
48.Rainer Raudrainerraud@gmail.comMale
49.Reimo Luhtreimo@lauajalgpall.eeKorvpall / SK Rim/Tabasalu PK/TTÜ KK
50.Riina Belousovriina.belousov@laagrik.edu.eeEelkool
51.Risto Kalskals@hctallinn.eeKäsipall / HC Tallinn
52.Siiri Evardsiiri.evard@laagrik.edu.eeTeadus- ja loodusring “Miks”
53.Terje Kollterje.koll@laagrik.edu.eeMatemaatika ettevalmistuskursus (9.klassid)
54.Tiina-Riin Liidrestiinariin.meijel@gmail.comUjumine 5-6a.
55.Urmo Timuskurmo.timusk@harjujk.eeJalgpall (Harju)
56.Villem Tammaruvillem.tammaru@gmail.comVideostuudio
57.Ülle Kruusementylle.kruusement@gmail.comKokanduse huviring
58.Ülle Vizgirdayllen@laagrik.edu.eeEelkool, maalimine, meisterdamine
59.Ülle Vizgirdayllen@laagrik.edu.eeVäikekool