Nimi Meil Huviring
1. Ants Soosõrv asoosyrv@hotmail.com Mõttemängud (rendzu, gomoku)
2. Ardo Pärna ardo.parna@gmail.com Lennumodellism
3. Astra Põder astra@veskitammila.ee Astra Laulustuudio “Väike Solist”
4. Eha Lilienthal eha.lilienthal@laagrik.edu.ee Ujumine kooliealised lapsed
5. Elina Lill elina@minutantsukool.ee  (Minu Tantsukool – My Dance)
6. Elina Melanija Tannenberg elinamelanija@minutantsukool.ee Showtants (Kasekese Lasteaed) Minu Tantsukool
7. Gerli Laugen gerli@minutantsukool.ee  Showtants (Nõlvaku Lasteaed) Minu Tantsukool
8. Heinar Jahu heinar.jahu@gmail.com Kabe
9. Hele Kriisa hele.kriisa@laagrik.edu.ee   Eesti keele ettevalmistuskursus (9.klassid)
10. Hendrik Uibo hendrikkuibo@gmail.com Kardiring
11. Irja Kändler irja.kandler@laagrik.edu.ee  Keraamika, portselani maal, skulptuur
12. Jaana Tooming jaana.tooming@laagrik.edu.ee Eelkool
13. Janar Soidla janar.soidla@laagrik.edu.ee Puutööring tüdrukutele ja poistele
14. Jarek Vask jarekvask@gmail.com Korvpall / Laagri
15. Juss Kaarepere jusskaarepere@gmail.com Kitarr
16. Kaarel Raidam kaarel.raidam@gmail.com Trummiring (Laagri Koolis)
17. Kaido Seil info@rim.ee Korvpall / Möldre maja
18. Karl Koha karlkoha@gmail.com Kergejõustik / Möldre maja
19. Karl-Heinrich Arro karlharro@gmail.com Trummiring (Möldre maja)
20. Katrin Jõeste katrin.joeste@laagrik.edu.ee Eelkool
21. Keiu Kuresaar keiu.kuresaar@gmail.com Keiu kunstistuudio / UUS
22. Kelli Kibar kellikibar.kk@gmail.com Laulustuudio “POP/JAZZ/LAUL” / UUS
23. Kristi Bauman kristib848@gmail.com Eelkool
24. Kristjan Rosenberg kristjanrosenberg@gmail.com Kergejõustik
25. Leili Meijel leili@laagrik.edu.ee Ujumine 5-6a
26. Lia Trummer lia.trummer@laagrik.edu.ee Klaver, akordion
27. Liina Saaremäe liina.saaremae@gmail.com Tomiga rahatargaks
28. Liisu Krass liisu.krass@gmail.com Teatriring “STUUDIO”
29. Mai Pitsner mai.pitsner@gmail.com  Robootika
30. Mait Pinsel pinselmait@gmail.com Elektroonika, robootika ja programmeerimine
31. Mare Kaljuste mare.kaljuste@laagrik.edu.ee Matemaatika ettevalmistuskursus (9.klassid)
32. Margit Alesmaa margity@gmail.com Moedisain
33. Mari-Epp Kuusmaa mari.kuusmaa@mail.ee  Lilleseade
34. Marje Mägi marje@laagriujula.ee  Ujumine kooliealised lapsed
35. Marju Niinepuu marju@veskitammila.ee Ujumine 5-6 eelkooliealised
36. Martin Salong martin.salong@gag.ee Kergejõustik
37. Merike Raudmann merike@laagrik.edu.ee Eelkool, inglise keel (1.klassid), väikekool
38. Merle Kaare merlekaare@hot.ee Carolina-show+balleti+akroring (eelkooliealised)
39. Merle Kaare merle.kaare@hot.ee Showtants ja akrobaatika (1.-2.klass)
40. Merle Kaare merle.kaare@hot.ee Showtants ja akrobaatika (3.-6.klass)
41. Piret Puusta piret@minimuusikal.ee Laulustuudio
42. Priit Dello priit.dello@gmail.com Võitluskunstid BUDOKOOL / Laagri Kool ja Möldre maja
43. Rainer Raud rainerraud@gmail.com Male
44. Rando Oja rando.oja@gmail.com Bändiring
45. Reimo Luht reimo@lauajalgpall.ee Korvpall TTÜ KK/SK RIM
46. Risto Kals kals@hctallinn.ee Käsipall / HC Tallinn
47. Tarmo Kivisilla tarmokivisilla@gmail.com Torupilliring
48. Terje Koll terje.koll@laagrik.edu.ee Matemaatika ettevalmistuskursus (9.klassid)
49. Tiina Kask tiina@partnerakro.ee Akrobaatika / Möldre majas
50. Tiina Veider  tiina.veider@laagrik.edu.ee Võrkpall
51. Villem Tammaru villem.tammaru@gmail.com Videostuudio
52. Badreddine LAMDAGHRI ALAOUI virkor@icloud.com  Taekwondokool / Laagri Kool
53.     Kokanduse huviring
54. Ülle Kõnd ulle.kond@gmail.com Kodukultuuriring
55. Ülle Vizgirda yllen@laagrik.edu.ee Maalimine ja meisterdamine / Laagri Kool ja Möldre maja
56. Ülle Vizgirda yllen@laagrik.edu.ee Eelkool, maalimine, meisterdamine
57. Ülle Vizgirda yllen@laagrik.edu.ee Väikekool