Nimi Meil Huviring
1. Andrus Mitt AndrusMitt@hotmail.com Jalgpall (JK Laagri HK)
2. Ants Soosõrv asoosyrv@hotmail.com Mõttemängud (rendzu, gomoku)
3. Astra Põder astra@veskitammila.ee Astra Laulustuudio “Väike Solist”
4. Eha Lilienthal eha.lilienthal@laagrik.edu.ee Ujumine kooliealised lapsed
5. Elina Lill  elina@minutantsukool.ee  Hi-hop (Minu Tantsukool )
6. Gerli Laugen gerli@minutantsukool.ee  Showtants (Nõlvaku Lasteaed) Minu Tantsukool
7. Gerli Laugen gerli@minutantsukool.ee  Showtants (Tuleviku Lasteaed) Minu Tantsukool
8. Gerli Laugen gerli@minutantsukool.ee  Showtants (Kasekese Lasteaed) Minu Tantsukool
9. Grete Õunap grete@minutantsukool.ee Hi-hop (Minu Tantsukool )
10. Heinar Jahu heinar.jahu@gmail.com Kabe
11. Irja Kändler irja.kandler@laagrik.edu.ee  Keraamika, portselani maal, skulptuur
12. Jaana Tooming jaana.tooming@laagrik.edu.ee Eelkool
13. Janar Soidla janar.soidla@laagrik.edu.ee Puutööring tüdrukutele ja poistele
14. Joosep Voolmaa joosep.voolmaa@gmail.com  Trummiring
15. Juss Kaarepere jusskaarepere@gmail.com Kitarr
16. Kairi Jaaksaar kairi.jaaksaar@laagrik.edu.ee Teadus- ja loodusring “Miks”
17. Karis Ross karistaran@gmail.com Kundalini jooga (täiskasvanud), lastejooga
18. Karis Ross karistaran@gmail.com Lastejooga / Veskitammi Lasteaed
19. Karl Erik Glück  KarlEGlyck@gmail.com Korvpall / SK Rim/TTÜ KK
20. Katariina Remmelgas katariina@minutantsukool.ee Showtants (Minu Tantsukool)
21. Katrin Jõeste katrin.joeste@laagrik.edu.ee Eelkool
22. Keiu Kuresaar keiu.kuresaar@gmail.com Keiu kunstistuudio / UUS
23. Kristi Bauman kristib848@gmail.com Kaunite kunstide muinasjutukamber
24. Leili Meijel leili@laagrik.edu.ee Ujumine 5.-6a. ja kooliealiste ujumine
25. Lia Trummer lia.trummer@laagrik.edu.ee Klaver, akordion
26. Liis Pokinen pokinen@gmail.com Ballett (eelkooliealised)
27. Liisu Krass liisu.krass@gmail.com Teatriring “STUUDIO”
28. Mai Pitsner mai.pitsner@gmail.com  Robootika
29. Maire Kinkar maire.kinkar@laagrik.edu.ee Eelkool
30. Mait Pinsel pinselmait@gmail.com 3D modelleerimine / UUS
31. Mait Pinsel pinselmait@gmail.com Elektroonika, robootika ja programmeerimine
32. Margit Alesmaa margity@gmail.com Moedisain
33. Marju Niinepuu marju@veskitammila.ee Ujumine 5.-6a. 
34. Martin Salong martin.salong@gag.ee  Kergejõustik
35. Merike Raudmann merike@laagrik.edu.ee Eelkool, inglise keel (1.klassid)
36. Merike Raudmann merike@laagrik.edu.ee Inglise keel (eelkooliealised), väikekool
37. Merit Illak merit@partnerakro.ee Akrobaatika
38. Merle Kaare merlekaare@hot.ee Showtants ja akrobaatika Carolina Laagri (1.-2.klass)
39. Merle Kaare merlekaare@hot.ee Showtants ja akrobaatika Carolina Laagri (3.-4.klass)
40. Piret Karus piret.karus@kivimae.ee Kergejõustik 
41. Piret Puusta piret@minimuusikal.ee Laulustuudio
42. Priit Dello priit.dello@gmail.com Võitluskunstid BUDOKOOL
43. Rainer Raud rainerraud@gmail.com Male
44. Reimo Luht reimo@lauajalgpall.ee Korvpall / SK Rim/TTÜ KK
45. Riina Belousov riina.belousov@laagrik.edu.ee Eelkool
46. Risto Kals kals@hctallinn.ee Käsipall / HC Tallinn
47. Siiri Evard siiri.evard@laagrik.edu.ee Teadus- ja loodusring “Miks”
48. Tiina-Riin Liidres tiinariin.meijel@gmail.com Ujumine 5.-6a.
49. Urmo Timusk urmo.timusk@harjujk.ee Jalgpall (Harju)
50. Villem Tammaru villem.tammaru@gmail.com Videostuudio
51. Ülle Kruusement ylle.kruusement@gmail.com Kokanduse huviring
52. Ülle Vizgirda yllen@laagrik.edu.ee Eelkool, maalimine, meisterdamine
53. Ülle Vizgirda yllen@laagrik.edu.ee Väikekool

 

Sulge menüü