Laagri Huvialakoolis tegutsevad huvialaringid nii mudilastele, noortele ja täiskasvanutele. Laagri Huvialakoolis saab tegeleda paljude huvialadega spordi, kunsti, käsitöö, tantsu, male, kabe, teatri, filminduse, laulu, muusika ning keeleõppe valdkonnas.
Õppetasud 2020/2021 õppeaastal
2020/2021. õppeaasta koolivaheajad on järgmised:
1) I vaheaeg 19. oktoober 2020. a kuni 25. oktoober 2020. a;
2) II vaheaeg 23. detsember 2020. a kuni 10. jaanuar 2021. a;
3) III vaheaeg 22. veebruar 2021.a kuni 28.veebruar 2021. a;
4) IV vaheaeg (v.a 12. klass) 19. aprill 2021. a kuni 25. aprill 2021. a;
5) V vaheaeg (v.a lõpuklassid) 14. juuni 2021. a kuni 31. august 2021. a.

Õpilaste vastuvõtt Laagri Huvialakooli huviringidesse.

Huviringidesse saab registreeruda internetis aadressil www.laagrihuvialakool.ee

Selleks, et huviringiga liituda, tuleb täita internetipõhine registreerumise ankeet ja leping ning allkirjastada see kas digitaalselt või paberkandjal.

Huviringiga liitumiseks vajalikud juhised:
* Palun täida elektrooniline registreerumise ankeet.
* Veendu, et kõik vajalikud ankeedil olevad “kastid” oleksid korrektselt täidetud.
* Veendu, et olete valinud õige huviringi “vali huviring” nimetuse alt (nt. eelkool).
Kui elektrooniline ankeet on täidetud, siis tuleb leping oma arvutisse alla laadida (kollane kast “laadi alla leping”). Vajalik on lepingufail avada või koheselt salvestada oma arvutisse.
* Kui leping on alla laaditud ja oled lepingufaili avanud, siis veendu lepingu “PDF fail” andmete õigsuses ning salvesta leping oma arvutisse.
* NB! Allalaaditud lepingu nime ei tohi muuta ning üleslaadimisel peab olema lepingu nimi sama, mis oli allalaadimisel.
* Digiallkirjasta leping ning laadi leping “digidoc failina” kodulehekülje kaudu üles.
* Pärast lepingu üleslaadimist ilmub ekraanile kiri ” Täname! Olete lepingu üles laadinud. Teiega võetakse esimesel võimalusel ühendust ”
* Huvikooli poolt digiallkirjastatud lepingut lapsevanemale ei saadeta.
* NB! Digiallkirjastatud- ja huvikooli andmebaasi üles laaditud huviringi leping tagab vabade kohtade olemasolul õpilaskoha soovitud huviringi. Kui huviringi lepingut ei ole digiallkirjastatud ja ei ole huvikooli andmebaasi üles laaditud, siis sellisel juhul huvikool ei taga soovitud õpilaskohta soovitud huviringis. Ära unusta huviringi lepingut huvikooli andmebaasi üles laadida!!!

Digiallkirjastamise õpetusega tutvumiseks klõpsa siin:

Kui teil digiallkirjastamiseks võimalus puudub, täitke avaldus ja leping (kahes eksemplaris), printige välja, allkirjastage ja tooge või saatke lihtkirjaga Laagri Huvialakooli (Veskitammi 22, Laagri, Saue vald).

Kui avaldus on jõudnud Laagri Huvialakooli, saadame teile elektrooniliselt vastuse.

Kui peale avalduse esitamist ei ole õpetaja teiega ühendust võtnud, siis tuleb minna otse huviringi tundi. Tundide toimumise aegu saate vaadata Laagri Huvialakooli kodulehelt tunniplaani alt.

Juhul, kui te ei ole avaldust esitanud, kuid soovite ringi töös osaleda, tuleb samuti minna otse huviringi tundi ning esitada dokumendid õpetajale.

Arve koostamine ja edastamine

Septembri- ja oktoobrikuu arve edastatakse ühel arvel koos hiljemalt 5.novembril.

Alates detsembrikuust edastatakse arved ühe kuu kaupa järgneva kuu 5-ndaks kuupäevaks.

Septembrikuuks sisestatud planeeritud tunniplaan võib muutuda vastavalt huviringide komplekteerimisele.