Huviringi registreerumine

Laagri Huvialakoolis tegutsevad huvialaringid nii mudilastele, noortele ja täiskasvanutele. Laagri Huvialakoolis saab tegeleda paljude huvialadega spordi, kunsti, käsitöö, tantsu, male, kabe, teatri, filminduse, laulu, muusika ning keeleõppe valdkonnas.
Õppetasud 2017/2018 õppeaastal
2017/18. õppeaasta koolivaheajad
1) I vaheaeg 21. oktoober 2017. a kuni 29. oktoober 2017. a;
2) II vaheaeg 23. detsember 2017. a kuni 7. jaanuar 2018. a;
3) III vaheaeg 24. veebruar 2018. a kuni 4. märts 2018. a;
4) IV vaheaeg 21. aprill 2018. a kuni 1. mai 2018. a;
5) V vaheaeg (v.a lõpuklassid) 12. juuni 2018. a kuni 31. august 2018. a.

Õpilaste vastuvõtt Laagri Huvialakooli huviringidesse.

Huviringidesse saab registreeruda internetis e-aadressil www.laagrihuvialakool.ee .

Selleks, et huviringiga liituda, tuleb täita internetipõhine registreerumise ankeet ja leping ning allkirjastada see kas digitaalselt või paberkandjal.

Huviringiga liitumiseks vajalikud juhised:
* Palun täida elektrooniline registreerumise ankeet.
* Veendu, et kõik vajalikud ankeedil olevad “kastid” oleksid korrektselt täidetud.
* Veendu, et olete valinud õige huviringi “vali huviring” nimetuse alt (nt. eelkool).
* Kui elektrooniline ankeet on täidetud, siis tuleb teha linnukene kasti “Ma ei ole robot” (tuleb valida+kinnitada need pildid, mida programm automaatselt küsib ja valib) ning alles siis on võimalik leping alla laadida. Võimalus on fail avada või koheselt salvestada fail oma arvutisse.
* Kui leping on alla laaditud ja avad faili, siis veendu lepingu “PDF fail” andmete õigsuses ning salvesta leping oma arvutisse.
* NB! Allalaaditud lepingu nime ei tohi muuta ning üleslaadimisel peab olema lepingu nimi sama, mis oli allalaadimisel.
* Digiallkirjasta leping ning laadi leping “digidoc failina” kodulehekülje kaudu üles.
* Pärast lepingu üleslaadimist ilmub ekraanile kiri ” Täname! Olete lepingu üles laadinud. Teiega võetakse esimesel võimalusel ühendust ”
* Huvikooli poolt digiallkirjastatud leping saadetakse Teile tagasi esimesel võimalusel hiljemalt novembrikuu jooksul.
* NB! Digiallkirjastatud- ja huvikooli andmebaasi üles laaditud huviringi leping tagab vabade kohtade olemasolul õpilaskoha soovitud huviringi. Kui huviringi lepingut ei ole digiallkirjastatud ja ei ole huvikooli andmebaasi üles laaditud, siis sellisel juhul huvikool ei taga soovitud õpilaskohta soovitud huviringis. Ära unusta huviringi lepingut huvikooli andmebaasi üles laadida!!!

Digiallkirjastamise õpetusega tutvumiseks klõpsa siin:

Kui teil digiallkirjastamiseks võimalus puudub, täitke avaldus ja leping (kahes eksemplaris), printige välja, allkirjastage ja tooge või saatke lihtkirjaga Laagri Huvialakooli (Veskitammi 22, Laagri, Saue vald).

Kui avaldus on jõudnud Laagri Huvialakooli, saadame teile elektrooniliselt vastuse.

Kui peale avalduse esitamist ei ole õpetaja teiega ühendust võtnud, siis tuleb minna otse huviringi tundi. Tundide toimumise aegu saate vaadata Laagri Huvialakooli kodulehelt tunniplaani alt.

Juhul, kui te ei ole avaldust esitanud, kuid soovite ringi töös osaleda, tuleb samuti minna otse huviringi tundi ning esitada dokumendid õpetajale.

Arve koostamine ja edastamine
Kui leping täidetakse hiljemalt 20.septembriks, siis septembrikuu arve edastatakse hiljemalt 5.oktoobril.
Kui leping täidetakse 21.septembrist kuni 1.novembrini, siis edastatakse kahe kuu arve (september ja oktoober) hiljemalt 5.novembril.
Alates novembrikuust edastatakse arved ühe kuu kaupa järgneva kuu 5-ndaks kuupäevaks.

Kuna huviringi kohtade arv on piiratud ja komplekteerimine toimub õppeaasta alguses, siis õppekoht on teile garanteeritud pärast huvikoolt poolt lepingu allkirjastamist.

Septembrikuuks sisestatud planeeritud tunniplaan võib muutuda vastavalt huviringide komplekteerimisele.