Laagri Huvialakoolis tegutsevad huvialaringid nii mudilastele, noortele ja täiskasvanutele. Laagri Huvialakoolis saab tegeleda paljude huvialadega spordi, kunsti, käsitöö, tantsu, male, kabe, teatri, filminduse, laulu, muusika ning keeleõppe valdkonnas.
Õppetasud 2018/2019 õppeaastal
2018/2019. õppeaasta koolivaheajad
1) I vaheaeg 22. oktoober 2018. a kuni 28. oktoober 2018. a;
2) II vaheaeg 24. detsember 2018. a kuni 6. jaanuar 2019. a;
3) III vaheaeg 25. veebruar 2019. a kuni 3. märts 2019. a;
4) IV vaheaeg 22. aprill 2019. a kuni 1. mai 2018. a;
5) V vaheaeg (v.a lõpuklassid) 12. juuni 2019. a kuni 31. august 2019. a.

Õpilaste vastuvõtt Laagri Huvialakooli huviringidesse.

Huviringidesse saab registreeruda internetis e-aadressil www.laagrihuvialakool.ee .

Selleks, et huviringiga liituda, tuleb täita internetipõhine registreerumise ankeet ja leping ning allkirjastada see kas digitaalselt või paberkandjal.

Huviringiga liitumiseks vajalikud juhised:
* Palun täida elektrooniline registreerumise ankeet.
* Veendu, et kõik vajalikud ankeedil olevad “kastid” oleksid korrektselt täidetud.
* Veendu, et olete valinud õige huviringi “vali huviring” nimetuse alt (nt. eelkool).
Kui elektrooniline ankeet on täidetud, siis tuleb leping oma arvutisse alla laadida (kollane kast “laadi alla leping”). Vajalik on lepingufail avada või koheselt salvestada oma arvutisse.
* Kui leping on alla laaditud ja oled lepingufaili avanud, siis veendu lepingu “PDF fail” andmete õigsuses ning salvesta leping oma arvutisse.
* NB! Allalaaditud lepingu nime ei tohi muuta ning üleslaadimisel peab olema lepingu nimi sama, mis oli allalaadimisel.
* Digiallkirjasta leping ning laadi leping “digidoc failina” kodulehekülje kaudu üles.
* Pärast lepingu üleslaadimist ilmub ekraanile kiri ” Täname! Olete lepingu üles laadinud. Teiega võetakse esimesel võimalusel ühendust ”
* Huvikooli poolt digiallkirjastatud leping saadetakse Teile tagasi esimesel võimalusel hiljemalt novembrikuu jooksul.
* NB! Digiallkirjastatud- ja huvikooli andmebaasi üles laaditud huviringi leping tagab vabade kohtade olemasolul õpilaskoha soovitud huviringi. Kui huviringi lepingut ei ole digiallkirjastatud ja ei ole huvikooli andmebaasi üles laaditud, siis sellisel juhul huvikool ei taga soovitud õpilaskohta soovitud huviringis. Ära unusta huviringi lepingut huvikooli andmebaasi üles laadida!!!

Digiallkirjastamise õpetusega tutvumiseks klõpsa siin:

Kui teil digiallkirjastamiseks võimalus puudub, täitke avaldus ja leping (kahes eksemplaris), printige välja, allkirjastage ja tooge või saatke lihtkirjaga Laagri Huvialakooli (Veskitammi 22, Laagri, Saue vald).

Kui avaldus on jõudnud Laagri Huvialakooli, saadame teile elektrooniliselt vastuse.

Kui peale avalduse esitamist ei ole õpetaja teiega ühendust võtnud, siis tuleb minna otse huviringi tundi. Tundide toimumise aegu saate vaadata Laagri Huvialakooli kodulehelt tunniplaani alt.

Juhul, kui te ei ole avaldust esitanud, kuid soovite ringi töös osaleda, tuleb samuti minna otse huviringi tundi ning esitada dokumendid õpetajale.

Arve koostamine ja edastamine
Kui leping täidetakse hiljemalt 20.septembriks, siis septembrikuu arve edastatakse hiljemalt 5.oktoobril.
Kui leping täidetakse 21.septembrist kuni 1.novembrini, siis edastatakse kahe kuu arve (september ja oktoober) hiljemalt 5.novembril.
Alates novembrikuust edastatakse arved ühe kuu kaupa järgneva kuu 5-ndaks kuupäevaks.

Kuna huviringi kohtade arv on piiratud ja komplekteerimine toimub õppeaasta alguses, siis õppekoht on teile garanteeritud pärast huvikoolt poolt lepingu allkirjastamist.

Septembrikuuks sisestatud planeeritud tunniplaan võib muutuda vastavalt huviringide komplekteerimisele.

Sulge menüü