Laagri Roboringi tulemused FLL poolfinaalides!

13.-14.01.2018 toimusid Laagri koolis First Lego League robootikavõistluse Põhja-Eesti poolfinaalid. Tegu siis rahvusvahelise robootikavõistlusega, mis on üks olulisemaid sündmusi ka Eesti 9-16 aastaste robootikute jaoks. Võistlus toimub neljas kategoorias – robotimäng, robotidisain, projekt ja põhiväärtused. Osalejad on alates sügisest ette valmistanud ühe projekti – sel ajal siis teemaks oli Hydrodynamics ehk vee ringlus ning samuti on tegeletud roboti programmeerimisega, et võimalikult palju missioone ette valmistada. Võistlusel osalemine aitab noortel õppida palju eluks vajalikke oskusi nagu näiteks meeskonnatööd, probleemide kaardistamist, uurimustööd, lahenduste väljatöötamist, esitlusoskust ja midugi ka programmeerimist ja mehhaanikat. Mõlemal päeval oli võistlustules 36 võistkonda, kellest siis 10 pääsesid edasi finaali, mis toimub juba märtsi alguses. Finaali võitja saab juba edasi minna üle-Euroopalistele meistrivõistlustele. Laupäeval oli võistlustules 3 Laagri roboringi tiimi, kellest 2 pääsesid edasi finaali ja saadi ka kaks auhinnakarikat. Pühapäeval osales 2 Laagri roboringi tiimi, kellest 1 pääses edasi finaali ja saadi kaks auhinnakarikat. Laagri roboringi tulemused: Põhiväärtuste I koht: Laagri Brickid Hindajate eriauhind: Laagri Octagon Projekti I koht: Laagri Darkside Robotidisaini II koht: Laagri Unicorns Edasi finaali pääsesid tiimid: Laagri Brickid, Laagri Octagon ja Laagri Darkside Laagri roboringi tiimides on õpilased Laagri koolist, Saue gümnaasiumist, Pääsküla gümnaasiumist, Nõmme põhikoolist, Nõmme erakoolist, Vanalinna Hariduskolleegiumist, Nõmme gümnaasiumist, Kivimäe põhikoolist.

Laagi robotiimid FLL poolfinaalis!

Tiimides siis järgmised lapsed:

Laagri Unicorns

Meribel Loos 6A

Aliise Litvinov 6A

Hanna Savolainen 7T

Helen Pohlak 6A

Helena Mai Lannes 7T

Kertu Purge 6A

Pärli Kilusk 6A

Saskia Reta Rytberg 3D

Viivian Õispuu 6A

Laagri Darkside