KLAVERI INDIVIDUAALÕPE (7-16 aastased)
Tundide ajad määratakse õpetajaga kokkuleppel!
NB! Klaveriõppes on võimalik osaleda ainult Laagri Kooli kooliealistel õpilastel!

Õpilastel on võimalus õppida klaverit mängima kvaliteetse pilliga, mis on varustatud mitmesuguste erinevate võimalustega. Konkreetne pill on soetatud  ENTK poolt korraldatud “Varaaida” projektikonkursi raames. Suur võimalus on ka see, et lapsed saavad ise tänu kõrvaklappide võimalusele harjutada pillimängu, kui teised lapsed on samas ruumis, ka siis võimaldab see pill õppida pillimängu. Konkreetset pilli saab panna ka salvestama, mängija saab kuulata üle oma enda mängitud lugusid, millega saab teha hiljem tööd edasi. Pilli tehniliste võimaluste osas on see pill väga kvaliteetne ja klaverile kõige sarnasem pill oma tehniliste võimaluste osas. Pilli tehnilised võimalused tekitavad lastes rohkem huvi klaverimängu vastu.

Toimumisaeg: õpetajaga kokkuleppel
Tegevused:
klaveriõpe, teooria, solfezo, nooditundmine
Vanuserühm:
7-16 aastased

Õpetaja: Lia Trummer
Kontakt: 56619209; lia.trummer@laagrik.edu.ee
Toimumisaeg: kokkuleppel õpetajaga
Toimumiskoht: ruum nr. 222

Klaveriõpe 4 õppetundi kuus 52,- eurot (individuaalõppetund 45 minutit).
Klaveriõpe 6 õppetundi kuus 78,- eurot (individuaalõppetund 45 minutit).
Klaveriõpe 8 õppetundi kuus 104,- eurot (individuaalõppetund 45 minutit).

NB! Õppemaks kuulub koolituskulude alla

Sulge menüü