Keiu Kunstistuudio / UUS

NB! Esimene tund toimub 12.septembril!
Ring avatakse 10 õpilasega.

Keiu kunstistuudio (kunsti ateljeekool) kutsub kõiki kunstihuvilisi poisse ja tüdrukuid tutvuma kujutava kunsti alustõdedega, klassikalise maalikunsti suurte meistritega ja kaasaegse kunstimaailma trendidega.

Kunstistuudios õpime üheskoos tundma joonistamise ja maalimise tehnilist poolt ning samaaegselt avastama enda loomingulist väljendusjõudu. Õpime vaatama ja kirjeldama end ümbritsevat keskkonda kriitiliselt ja loominguliselt. Tutvume loomingulisuse avaldumist soodustavate tehnikatega, arendame endas analüüsi ja sünteesivõimet, õpime looma seoseid kunsti ja kaasaegse ühiskonna vahel.

Aga ennekõike viibime sõbralikus ja toetavas seltskonnas, joonistame, maalime ja areneme enesekindlateks isiksusteks.

Külastame aasta jooksul koos näitusi ja kevad-suvel on soovijatel võimalus osaleda maalilaagris.

Rühma mahub 12 õpilast.

Mida me aasta jooksul õpime:

• Joonistamist erinevate vahenditega (grafiit, süsi, erinevad pliiatsid, pastellid, tušš, vildikad/markerid)
  • Visandamist ja isikliku sketchbooki (visandiploki) pidamist
  • Värviteooriat
  • Kompositsiooni
  • Proportsioone
  • Perspektiivi
  • Erinevaid maalitehnikaid: Akvarellmaal, pastellmaal, guaššmaal, akrüülmaal
  • Õlimaali ABC – edasijõudnutele ja vanemale vanuserühmale
  • Vaatlema kunstiteoseid, arutlema nähtu üle
  • Väljendama oma mõtteid loovalt ja isikupäraselt

Õpetaja: Keiu Kuresaar
Kontakt: keiu.kuresaar@gmail.com ; tel. 5078842
Toimumisaega:
teisipäeval, kell 14.05 – 15.35 (2-4 kl.)
teisipäeval, kell 15.45 – 17.15 (5-9 kl.)
Toimumiskoht: Laagri Kool, ruum nr. 125 kunstiõpetuse klass, mis asub puutööklassi kõrval.
Vanuserühm:
I Rühm (2-4 kl.)