Käsipall HC Tallinn

NB! Esimene treeningtund toimub 5.septembril!

Käsipalliklubi HC Tallinn alustas 2012. aasta sügisest käsipallitreeningute pakkumist nii noortele kui täiskasvanutele. Alates 2014. aasta septembrist tegutseb klubi enamustes Tallinna linnaosades ning Tabasalu, Peetris, Jüris ja Randveres. Lisaks erinevatele 1.-­6. klassi poiste ja tüdrukute treeninggruppidele osaleb klubi meeste võistkond Eesti meeste esiliigas. Noored treenivad 13 erinevas spordihoones.

Kaasaegse meetodite ja personaalse lähenemise abil soovib klubi kasvatada lastest tugeva vaimu ja füüsisega väärikad inimesed. Prioriteediks on klubipüramiidi rajamine. Tulevikus plaanime luua ka professionaalse esindusmeeskonna, et pakkuda oma klubi kasvandikele väljundit jõudmaks tipptasemele.

Lõbusad, mängulised ja üldfüüsilise suunitlusega treeningud. Lisaks liikumis­ ja pallimängudele (käsi­, rahvaste­, jalg­ ja korvpall) on treeningutel au sees ka kergejõustik ja akrobaatika. Hoovispordi vähenemise tõttu soovime arendada laste kehalist seisundit läbi mitmekülgse tegevuse. Käsipall on uuringute kohaselt last enim arendav pallimäng, arendades vastupidavust, kiirust, jõudu, koordinatsiooni, käte­jalgade­keha tugevust, koostööd ja õigete otsuste tegemise oskust. Pakume lastele võimalust meie treeningutel osaleda 1­3 korral nädalas ja meil on vaid hea meel, kui laps tegeleb veel mõne teise hobi või spordialaga paralleelselt.

Klubikultuuri ja meeskonnavaimu tugevdamise eesmärgil korraldame lastele ja nende peredele ühiseid spordi­ ning vabaajaüritusi. Tähtsustame omavahelist positiivset õhkkonda laste, treenerite ja lapsevanemate vahel. Lisaks võistlustele nii Eestis kui välismaal korraldame ka suve­ ja linnalaagreid.

Oleme paindlikud. Meil on rohkem poiste kui tüdrukute treeninggruppe, kuid soovi korral oleme valmis võtma ka tüdrukuid poiste gruppidesse. Kuni 11-12-aastani on laste kehaline areng enam-vähem samal tasemel. Kui laps juhtub olema vanem või noorem kui tema piirkonnas meie treeninggrupp on, kuid ta soovib ikka meie treeningutest osa võtta, siis oleme paindlikud. Kõik on läbiräägitav!

Klubi eestvedajaks ja peatreeneriks on Risto Lepp, kes on pikaaegne Eesti meeste käsipallikoondislane ning profisportlasena esindanud nii Saksamaa, Hispaania kui ka Luksemburgi klubisid. Tallinna Ülikooli kehakultuuri magistri ja EOK VI astme treenerina on Risto HC Tallinna klubi filosoofia abil võtnud südameasjaks kasvatada uus treenerite põlvkond, kes on energilised, sõbralikud ning arenemishimulised. Klubi rajamisel on suure kiituse ära teeninud senised noortetreenerid Madis Kokkuta, Mari Helstein ja Indrek Verro.

Treeningute aeg: 10 kuud (september, oktoober, november, detsember, jaanuar, veebruar, märts, aprill, mai ja juuni). Juunikuu liikmemaks sisaldab: treeninguid 1.-15. juuni (18.-21. juuni 2016 osaleme Stockholmis Eken Cupil) ja 15.-31. august 2016.

Treener: Risto Kals (Tallinna Ülikooli Terviseteaduste ja Spordi Instituut, Kehakultuur)
Kontakt: 59 013 036, kals@hctallinn.ee
Kodulehekülg:  www.hctallinn.ee
Registreerumine: Registreerimine lisaks huvikooli kodulehel kohustuslik ka Käsipalliklubi HC Tallinn kodulehel, et klubi saaks teavitada jooksvalt esimese treeningu aja ja muu info!
1.-3.klasside poisid
I ja IV veerandil toimuvad treeningud 3xnädalas.
Esmaspäeval, kell 15.05 – 16.05 (1.–3.klass) (alates 15.30 pool väljakut)
Teisipäeval, kell 15.00 – 16.00 (1.–3.klass)
Neljapäeval, kell 15.05 – 16.00  (1. – 3.klass)

3.-6.klasside poisid
I ja IV veerandil toimuvad treeningud 3xnädalas.
Esmaspäeval, kell 16.05 – 17.05 (3.–6.klass) (pool väljakut)
Teisipäeval, kell 16.00 – 17.00 (3.–6.klass)
Neljapäeval, kell 16.05 – 17.00  (3.–6.klass)

Toimumiskoht: Laagri Kooli võimla
Kogunemiskoht: võimla ees koridoris ja koos treeneriga liigutakse võimlasse.
35,- eur kuus (2-3 x nädalas)
25,- eur kuus (1x nädalas)

NB! II ja III veerandil toimuvad treeningud esmaspäeviti Laagri Koolis ja teisipäeviti/neljapäeviti Kuuse Spordihallis aadressil (Kuuse 39, Laagri)!

1.-3.klasside poisid
II ja III veerandil toimuvad treeningud 3xnädalas.
Esmaspäeval, kell 14.00 – 15.00 (1. – 3.klass) Laagri Kool (pool väljakut)
Teisipäeval, kell 14.30 – 15.30 (1. – 3.klass) Kuuse Spordihall
Neljapäeval, kell 14.30 – 15.30  (1. – 3.klass) Kuuse Spordihall

3.-6.klasside poisid
II ja III veerandil toimuvad treeningud 3xnädalas.
Esmaspäeval, kell 15.00 – 16.00 (3. – 6.klass) Laagri Kool (pool väljakut)
Teisipäeval, kell 15.30 – 16.30 (3. – 6.klass) Kuuse Spordihall
Neljapäeval, kell 15.30 – 16.30  (3. – 6.klass) Kuuse Spordihall

Toimumiskoht: Kuuse Spordihall, aadressil Kuuse 39, Laagri

NB! Lähiajal anname teada ka võimalusest soetada soovijatel klubi treening- ja võistlusvarustust (lühikesed püksid, T-särk, jalanõud, dressid jne).

Üldinfo (varustus):
telefon: 55 19 440 (sekretär Kerli Jõks)
e-mail: noored@hctallinn.ee