Jalgpall 1.-2.klassid (Harju Jalgpallikool)

NB! Esimene treening toimub 5.septembril Laagri Kooli staadionil!
Trennidega võib julgelt liituda ja tutvuda jalgpallitrenni aegade ajal.

Treeningrühm avatakse 15 õpilasega!
Treener: Urmo Timusk
Telefon: +37258037528
E-post: urmo.timusk@harjujk.ee

NB! Jalgpalliringi aastamaks treeningutel osalevatele liikmetele on 420 eurot. Õppemaks tuleb tasuda kas korraga või osadena 12 kuul (35 eurot kuus) arvete alusel! Laagri Huvialakooli aastamaks on püsimaks, mida tuleb tasuda aastaringselt, k.a. suvekuudel, kui treeninguid ei toimu.
Harju Jalgpallikooli treeninggruppides jätkavad treeninguid piirkonna lasteaedade lapsed. Oodatud on ka kõik lapsed, kes on juba läinud kooli. Pakume treenimisvõimalusi kodu lähedal.Harju Jalgpallikooli eesmärgiks on moodustada treeninggrupid, kus on võimalikult ühtlane sportlik tase, mis tagab laste maksimaalsed edasiarenemisvõimalused. Koostöös treeneriga leitakse lapse sportlikule tasemele sobiv grupp. Treeningutel kasutatakse tunnustatud metoodikaid, mis põhinevad sellistel jalgpalli suurriikidel nagu Inglismaa, Saksamaa, Hispaania ja Holland.

Harju Jalgpallikooli iga piirkonna treeninggrupid käivad tihedalt võistlustel, et juba varajases nooruses minimeerida hirmu võistluste ja võistlusmomentide ees. Meie õpetamisstiil erineb teiste omast selle poolest, et me julgustame lapsi treeningutel õpitut rakendama võistlussituatsioonides, koheselt  õigeid vastuseid etteütlemata.  Suuname neid küsimuste abil ennast parandama ning vastu võtma efektiivseid  otsuseid, mis omakorda õpetab lapsi vastutama.  Selline õpetamisstiil ei too kiiret tulemust võitude näol noores eas, kuid toob dividende tulevikus – laps harjub ise mõtlema, sest aju tuleb noorest peale treenima hakata, täpselt samamoodi nagu kõiki teisi lihaseid.

• Kvaliteetsed treeningud ning treeningtingimused
  • Turvaline ja positiivne õppekeskkond
  • Liikumisvõime, koordinatsiooni ja jalgpalli mänguintelligentsi arendamine läbi tunnustatud metoodika
  • Arendada laste sotsiaalseid võimeid ja käitumist kollektiivis
  • Tagada lastele jalgpalli-alased oskused tegelemaks nii tipp-kui harrastusspordiga
  • Luua igas vanusegrupis võistkond, kes on suuteline mängima eakaaslastega Eesti kõige kõrgemal tasemel
  • Laste motiveerimine nõnda, et nad ise tahavad harjutada ja saada paremaks mängijaks ja inimeseks
  • Jalgpalli traditsioonide loomine

NB! I JA IV VEERANDIL TOIMUVAD KÕIK TREENINGUD STAADIONIL.
NB! II JA III VEERANDIL TOIMUVAD KÕIK TREENINGUD VÕIMLAS.

Toimumise ajad alates septembrist 2017.
I ja IV veerand staadionil:

Teisipäeval, kell 13.30-15.00 (1.-2.klass)
Kolmapäeval, kell 13.30-15.00 (1.-2.klass)
Reedel, kell 13.30-15.00 (1.-2.klass)

II ja III veerandi treeningud 2017/2018 õa. võimlas (täpsem info treenerilt).
Esmaspäeval
, kell 14.15-15.30 (1.-2.klass)
Teisipäeval, kell 14.00-15.00 (1.-2.klass)
Kolmapäeval, kell 14.00-15.30 (1.-2.klass)

42,- eur kuus (3x nädalas)
35,- eur kuus (2x nädalas)

Õppemaks tasutakse OÜ Laagri Haridus- ja Spordikeskuse arveldusarvele.

Treener: Urmo Timusk
Telefon: +37258037528
E-post: urmo.timusk@harjujk.ee
Kogunemiskoht: I ja IV veerandil Laagri Kooli staadionil. II ja III veerandil võimla ees koridoris

Harju Jalgpallikooli noortetöö koordinaator:
Indrek Nuuma, e-post –  indrek.nuuma@harjujk.ee , tel. 58134943

NB! Õppemaks kuulub koolituskulude alla!