Laagri Huvialakool

Laagri Huvialakool asub Saue vallas Laagris, mis pakub huvitegevust nii väikelastele, koolinoortele kui ka täiskasvanuile.

Huviringe pakume järgmistes huvisuundades: muusika, tants, kunst, sport ja käsitöö, tehnika ning arendavad ringid väikelastele. Lisaks korraldame täiskasvanutele erinevaid kursuseid.

Lastel ja noortel on võimalus osaleda mitmetel üritustel ja viibida neile korraldavates laagrites. Ringide töö tulemusi võib näha näitustel, kontsertidel, võistlustel, konkurssidel ja festivalidel.

2016/2017 õ.a. on Laagri Huvialakooli huviringides kokku ca 1300 õpilaskohta.

Laagri Huvialakooli huviringide tegevus toimub Laagri Koolis, Laagri Spordihoones, Saue Valla Kultuurikeskuses, Veskitammi Lasteaias, Nõlvaku Lasteaias, Nõlvaku Lasteaia Tuleviku filiaalis, Laagri Lasteaias, Kasekese Lasteaias, VIVA Fitnessis ja RSK Kuuse-s.