VÄHESE OSALEJATE ARVU TÕTTU ON ALATES NOVEMBRIST FOTOSTUUDIO HUVIRINGI TEGEVUS PEATATUD!

Ring avatakse 12 õpilasega.

Eesmärk:
Võimaldada õpilastel süvendada oma huvi fotograafia vastu. Tutvustada fotograafia kui kunstiga nii nooremaid kui ka vanemaid õpilasi. Tutvuda nii digitaalse- kui ka analoogsega. Anda teadmised fotograafia kasutamise võimalustest ning õpitakse vaatama maailma läbi objektiivi. Õppida pildistama ja enda töid kriitiliselt hindama.

Tegevused:
Õppida kasutama erinevaid säriaegu, valgust ja diafragmat. Tutvuda digitaalsemüra ja fotoaparaadi tundlikkuse valiku tähtsusega. Pildikaadri kompositsiooni loomine. Digitaalsete piltide redigeerimine arvutis. Fotokorrektuuri teostamine ja värvihalduse põhimõtete arvestamine.

Õpetaja: Peeter Parker
Kontakt: 55 29 833,  peeter.parker@me.com
Toimumisaeg: teisipäeval, 15.35-17.05
Toimumiskoht: Laagri Kool, arvutiklass
Vanuserühm: kõigile huvilistele

Õppetasu: 25,- eurot kuus

Väljundid:
Loodusfoto, portreefoto, grupifoto, toote- ja reklaamfoto, trükis avaldatav foto jne. tehtud Fotode  töötlemine arvutis (efektid, montaaz jms). Valmis töö kujutamine interneti fotogaleriis ja fotode printimine paberil.

NB! Õppemaks kuulub koolituskulude alla