Võitluskunstid BUDOKOOL

NB! Esimene treeningtund toimub 11.septembril!

Treeningrühm avatakse 10 õpilasega.

BUDOKOOL  ootab poisse ja tüdrukuid treeningutele:

Oleme oma alade õpetajad ja eestvedajad Eestis. Eesmärgiks on õpetatavate alade vaimsete väärtuste tutvustamine, silmaringi avardamine, teadmiste edasiandmine erinevatest võitluskunstidest,  enesekaitseoskuste arendamine, hea füüsilise koormuse võimaldamine. Budokool sobib hästi võitluskunstide treeningute alustamiseks.

Treeningute käigus õpivad lapsed: erinevaid koordinatsiooniharjutusi; osavust ja kiirust arendavaid harjutusi; tõuseb füüsiline võimekus, vastupidavus… ja palju muud lapse arenguks vajalikku !

Võimalus ennast tõestada võistlussituatsioonis (spetsiaalselt lastele ja noortele kohandatud võistlused, kus põhirõhk aususel, viisakusel, oskustel ja oluline – turvalisusel). Kõiki ülaltoodud silmas pidades õpib laps võitluskunstideks vajalikku, et  vanemaks saades oskaks teha ise juba valikuid, millist koolkonda tõsisemalt harjutada. Lapsed kes aga ei soovi jätkata võitluskunstidega, saavad väga hea aluse, et minna edasi mõne teise teda huvitava ala juurde. Võime kindlalt väita, et BUDOKOOL-is saadud teadmised ja oskused on abiks õppimisel, käitumisel ja lapse kehalises arengus.

Oleme  budo mõtte- ja eluviisi viljelev ning propageeriv klubi. Tähendab ka budokan tõlkes budo maja. Budo ei ole lihtsalt sport, enesekaitse, kakluskunst. See on midagi enamat. See on elamise filosoofia, enesekontrollile suunatud teadlik tegevus, kus kehaline ja vaimne areng kohtuvad.  Budo harrastamine ei alga ega lõpe treeningsaalis, samuti pole sellel ka vanuselist ega soolist piirangut. Soovime jagada parimat õpetust, häid tingimusi ja meeldivat treeningõhkkonda.
Treeningud toimuvad kolmes erinevas dojos (Hilari dojo, Wado dojo, Mitsubachi dojo), kus harjutatakse erinevaid Jaapani, Hiina ja Filipiinide võitluskunste. Treeningute läbiviijad on oma alade professionaalid, meil on tihe koostöö erinevate stiilide maailmaorganisatsioonide või peaõpetajatega. Stiilid, kus toimuvad võistlused, ollakse mitmekordsed Euroopa meistrid (WADOKAI karate) ja Eesti meistrid (WADOKAI karate, sportlik Jujutsu, sport Kobujutsu). Oleme ainus klubi Eestis, kus kaks koolkonda: Hontai Yoshin Ryu ja Ryukyu Kobujutsu on esindatud Nippon Kobudo Kyokai´s (vanade Jaapani võitluskunstide ühingus).

Õpetaja: Priit Dello – EOK 6. tase jujutsus, BIFF escrima 2. taseme instruktor, Budokooli õpetaja
: tel 5649 4427 /priit.dello@gmail.com
Vanuserühm: 1. – 8. klass

Esmaspäeval, kell 16.30 – 17.30
Neljapäeval, kell 16.30 – 17.30

Toimumiskoht:
Treeningud toimuvad Laagri Kooli II korruse peeglisaalis või Laagri Kooli aulas.

30,- eurot (2x nädalas) kuus
24,- eurot (1x nädalas) kuus