NB! Esimene tund toimub 7.septembril!

Oleme ühendanud tantsu, balleti ja akrobaatika kõik ühte tundi, et oleks mitmekülgne lapse tantsuareng ning tund põnev. Tund on üles ehitataud klassikalise tantsu baasharjutustele, millese on segatud loov, show ja vabatantsu. Pöörame suurt tähelepanu heale rühile, liigutuste graatsilisusele ja pehmusele, eelkõige aga tunneme rõõmu tantsimisest ilusa muusikaga. Ballett hoiab vormis, anabhea rühi, painduvuse ning arendab koordinatsiooni ja keskendumisvõimet. Showtants aga paneb puusad liikuma ja annab sära. Akrobaatika lisab trikioskust, mida miksida tantsuga.

Tund sobib nii roosamannavahulistele tüdrukutele, kellele meeldib olla haldjas ja liblikas ja printsess  ….kui ka säravale staarikesele, kes unistab juba suurtest lavadest.

Soovi korral juba võimalik osaleda Carolina tantsustuudio etendustets ja ka võistlusmaastikul.

Õpetaja: Merle Kaare
Kontakt:
5016070, merlekaare@hot.ee
www.carolinatantsustuudio.ee

Esmaspäeval, kell 15.45-16.30

Toimumiskoht: Laagri Kooli aulas.
Õppetasu: 20,- eur kuus